“ Eğitim Değerlendirme Toplantısı” Kaymakam Bekir ÖZEN başkanlığında 26.03.2019 tarihinde yapıldı.

        İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Şehit Yarbay Yusuf Turgut Ortaokulunda, Kaymakam Bekir ÖZEN başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet BOZDAĞ, milli eğitim şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve okul aile birliği yöneticileri katıldı.

        Toplantıda, Eğitim faaliyetleriyle ilgili genel bir değerlendirme yapıldı. Okul güvenliği, Taşımalı Eğitim, Değerler Eğitimi, Okul Ziyaretleri ve denetimleri, personel ihtiyacı, devamsız öğrenciler, merkezi sınavlar, DYK kursları, okul aile birlikleri konuları görüşüldü.  
        Karşılaşılan sorunlar, sorunlara ilişkin çözüm önerileri, yürütülen projeler, eğitimde okul-aile işbirliğinin önemi, okullarda ve okul çevrelerinde alınacak güvenlik tedbirleri ve okul servislerinin güvenliği gibi konular değerlendirildi. Değerlendirme toplantısında,  eğitim faaliyetleri ile ilgili görüş ve öneriler de dile getirilerek bir kısım kararlar alındı.

            Kaymakam ÖZEN"in,  toplantıyla ilgili genel bir değerlendirme yapmasından sonra, iyi dilek ve temennilerini ifade etmesiyle “Değerlendirme Toplantısı” sona erdi.